1xbet Česko a licence – sázka na globální současnost

1xbet_portugal_licence 1xbet Česko není nositelem české licence, přesto umožňuje registraci hráčům z celého světa včetně ČR. Absence licence nikterak neubírá 1xbet na profesionalitě.

Otázka licencí pro sázkové kanceláře (a ty online zvláště) je nejen v České republice poměrně diskutovanou záležitostí. Podmínky získání licence mohou být pro sázkovou kancelář hodně náročné na čas i vynaložené prostředky, což se samozřejmě následně projeví i na nižších kurzech, menší dostupnosti bonusových nabídek atd. Sázková kancelář 1xbet se proto rozhodla pro postup, který spočívá v nabízení svých služeb v globálním měřítku bez omezení (to znamená, že i bez licence v tom či onom státě přijímá jeho občany coby nové hráče).

Výše uvedené platí i pro 1xbet Česko, sázková kancelář českou licencí nedisponuje, což ale neznamená, že je pro hráče z České republiky nepřístupná. V souvislosti s tím je na místě upozornit, že podle platné legislativy je zodpovědnost za hraní v sázkových kancelářích bez licence na straně konkrétní kanceláře, nikoliv hráče. Technickým problémem, který neudělení licence většinou znamená – a týká se to i 1xbet Česko licence – je blokování uživatelského přístupu na stránky, který díky tomu může být o něco komplikovanější.

Sázková kancelář 1xbet provozována firmou Technifusion limited sídlící na Gibraltaru. Mezinárodní licence byla sázkové kanceláři 1xbet vydána vládou nizozemského zámořského území Curacao a také Kypru. Licence těchto dvou vydavatelů jsou spojeny s vysokými standardy, které musela 1xbet splnit a které jsou dokladem její profesionality a spolehlivosti.

Klienti se mohou plně věnovat hraní bez starostí o 1xbet licenci. Bezpečnost jejich vkladů a transakcí je zaručena. 1xbet je profesionální sázkovou kanceláří, jejíž fungování splňuje stejné standardy jako kterákoliv jiná, u nás provozovaná, sázková kancelář. Přesně v souladu s těmito standardy se 1xbet angažuje v boji proti nezodpovědnému hraní, nabízí férové podmínky a zajišťuje hráčům maximální míru bezpečnosti. Dokladem vysoké úrovně služeb je kromě výše uvedeného i profesionální a velmi rychlý zákaznický servis, který se snaží v maximální možné míře reagovat na jakékoliv dotazy hráčů, včetně těch mířících na 1xbet Česko a licenci k provozování online sázkové kanceláře.

Společnost 1xbet patří mezi skutečně globální sázkové kanceláře a lídry na trhu, jejichž profesionálních služeb využívají statisíce hráčů z celého světa. Kromě online nabídky sázení a kasino her provozuje společnost více než tisíc kamenných poboček, především ve východní Evropě a zemích bývalého Sovětského svazu. Její postavení a prudký rozvoj v posledních letech umožňuje společnosti 1xbet nabízet v oblasti online sázek velmi výhodné podmínky a v mnoha případech je sázení zde v porovnání s konkurencí výhodnější. Blokování stránek 1xbet Česko je komplikací, kterou ale lze samozřejmě vyřešit a všech zmíněných výhod si užívat.