1xbet Česko bonus – povzbuzení do dalších sázkařských bojů

Sázková kancelář 1xbet Česko nabízí hráčům vstupní bonus až do výše 2700 Kč/100 euro a široká je i nabídka bonusů u standardních sázek 1xbet Česko.

Prakticky všechny sázkové kanceláře se snaží přilákat nové klienty svojí nabídkou bonusů a speciálních akcí. 1xbet Česko není výjimkou a pro nové i stávající hráče má připravenu řadu opravdu zajímavých nabídek. 1xbet Česko a bonusy jsou dva pojmy, které jdou rozhodně dohromady.

Klasickým typem bonusu je 1xbet Česko vstupní bonus. Ten může mít hodnotu až 2700 korun (resp. 100 nebo 130 euro podle toho, zda máte k dispozici příslušný promo kód). Jinými slovy, až do této částky se vám bude váš první vklad násobit dvakrát. Svojí výší se jedná o opravdu zajímavou motivaci k registraci do systému 1xbet. Aby se z tohoto bonusu staly skutečné peníze, je třeba stejně jako u většiny jiných sázkových kanceláří splnit určité podmínky. U sázkové kanceláře 1xbet se jedná o „protočení“ bonusové částky v tzv. kvalifikovaných sázkách (ako sázky s třemi a více událostmi) a to hned pětkrát (tři z pěti tiketů musí mít navíc akumulovaný kurz 1.4 a vyšší). Je zřejmé, že sázkový bonus je odměnou především pro ty, kdo to se sázením myslí opravdu vážně.

Mezi další 1xbet bonusy patří např. „Akumulátor dne“. Tato nabídka spočívá v tom, že každý den je z nabídky kurzů vybráno několik událostí, ze kterých je vytvořena řada akumulátorů. Pokud některý z nich vsadíte a vyhrajete, výhra se vám navýší o 10 %. Jako tradičně nelze ani u 1xbet tuto bonusovou nabídku kombinovat s jinými bonusy, ani nelze měnit obsah vybraných akumulátorů.

V případě, že máte nevyhodnocený tiket, systém 1xbet vám dá na základě celkové výše dosud nevyhodnocené sázky k dispozici další prostředky, které můžete použít pro tzv. sázku Advancebet využitelnou pro live příležitosti nebo události odehrávané do 48 hodin.

Mezi bonusy lze u 1xbet svým způsobem počítat i možnosti pojištění sázek. Sólové tikety i akumulátory lze pojišťovat až do výše 100 % vkladu. U jednoho tiketu lze kombinovat i více pojištění.

K dispozici je hráčům i tzv. 1xbet bonus za smolnou sérii proher. Pokud hráč vsadí během jednoho měsíce alespoň 20 sázek v minimální výši 40 korun, maximálním kurzem 3.00 a aku sázky jsou složeny z více různých sportů, a nezaznamená výhru ani u jednoho z těchto tiketů, má nárok na 1xbet bonus za sérii proher ve výši 2000 Kč při sázkách ve výši 50 Kč, 5000 Kč při 100 Kč sázkách a nakonec 10 000 Kč při sázkách v hodnotě 200 Kč. Každý 1xbet účet má nárok na jeden takovýto bonus.

V případě konání velkých sportovních událostí typu finálových sérií, mistrovství světa, grand slamů nebo olympijských turnajů apod. jsou na 1xbet hráčům často k dispozici další speciální bonusové nabídky, se kterými mohou sázet zajímavěji a dosahovat ještě vyšších výher. 1xbet Česko v bonusech nezaostává a vybere si z nich každý hráč, který se chce sázení opravdu věnovat.